↑ ↓
  1. Benigno
    Offline

    Benigno learn always

    Tham gia ngày:
    11/7/19
    Bài viết:
    200
    Đã được thích:
    97
    Giới tính:
    Nam
    Nghề nghiệp:
    Technisian
    Nơi ở:
    indonesia
    Trang chủ:
    Điện thoại:
    +6285857568182
    Whats New in X-Soft Tool v2.2
    # [Qualcomm] - Factory Reset [User + Cache] via EDL Mode - Remove User User Locks [4.x 5.x 6.x Uncrypted Data] via EDL Mode - Remove Pattern Lock [Uncrypted Data] via EDL Mode - Read Pattern Lock [Uncrypted Data] via EDL Mode - Wipe Security [Xiaomi] via TWRP Mode - Read,Write QCN via Diag Mode and FTM Mode # EMMC [ISP] - Read Informations - Remove FRP - Factory Reset [Safe Mode] - Factory Reset [Deep Mode] - Remove Screen Locks - Remove Pattern Lock - Read Pattern Lock - Wipe Security - Read Security - Write Security - Read,Erase Partitions # EMMC [Xiaomi ISP Mode] - Remove FRP onclick for 32 Models - Remove Mi Account onclick for 32 Models - [Supported Models] Xiaomi Mi 8 Lite Platina Xiaomi Mi 8 Pro Xiaomi Mi A2 Jasmine Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 2S Xiaomi Poco F1 Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 3X Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4i Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi K20 Xiaomi Redmi K20 Pro Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 7S Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Y1 Xiaomi Redmi Y2 Xiaomi Redmi Y3 Xiaomi Redmi Go Tiare # Samsung - Repair IMEI [SPD] via ADB Root - Patch Certificate [SPD] via ADB Root.

    X-Soft Tool Update New Version 2.2...very amazing bro.

     

Chia sẻ trang này

Google+